• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubelskie Lublin

Znalezionych ofert: 197

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15877010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27560266 15877010 Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogródku z otwartym widokiem To mieszkanie daje Ci tę codzienność. Nowoczesne wnętrze, światło i spokój wszystko gotowe, by od razu zamieszkać.Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,1 m², p...

Lublin (Węglin północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

610 000 PLN (16 053 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15845429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26860800 15845429 Na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m² w atrakcyjnej dzielnicy Lublina - Czuby Południowe, przy ulicy Perłowej. Stanowi idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących nowego miejsca do życia, jak i dla inwestorów.Dzielnica, w kt...

Lublin (Czuby południowe) (Lubelskie, gm. Lublin)

420 000 PLN (8 936 zł/m2)

2
1
47 m2
1990
15884416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27701806 15884416 Oferta mieszkania na Rogatce Warszawskiej - idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i bliskość miejskich udogodnień. Ta dobrze utrzymana, 2-pokojowa nieruchomość o powierzchni 54 m usytuowana jest na wysokim parterze w czteropi...

Lublin (Sławinek) (Lubelskie, gm. Lublin)

520 000 PLN (9 630 zł/m2)

2
1
54 m2
1994
15885318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27723667 15885318 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,6 m na osiedlu Mickiewicza, w popularnej dzielnicy LSM, przy ul. Wallenroda - miejscu, które łączy świetne połączenia komunikacyjne z pełną infrastrukturą miejską. Mieszkanie z balkonem, składa się z jasnej ku...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

315 000 PLN (11 250 zł/m2)

1
1
28 m2
1970
15884272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27698386 15884272 Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym lub stabilną lokatą kapitału? Ta nieruchomość to świetna okazja w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Lublinie.Położenie w ścisłym centrum Lublin, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasto oraz...

Lublin (Stare miasto) (Lubelskie, gm. Lublin)

549 000 PLN (10 358 zł/m2)

3
1
53 m2
1958
15869116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27401304 15869116 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,1 m², zlokalizowane na parterze w niskiej zabudowie w Lublinie.Lokal składa się z:- trzech niezależnych pokoi- osobnej, widnej kuchni- łazienki- przedpokojuMieszkanie jest w stanie do zamieszkania,...

Lublin (Dziesiąta) (Lubelskie, gm. Lublin)

450 000 PLN (9 574 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
15797270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26140082 15797270 GRATKA DLA INWESTORA . Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne o powierzchni ok.135 m2 liczonej po podłodze ( w KW 101m2). Mieszkanie wybudowane w roku 2008 składa się z dwóch lokali 3 pokojowych z oddzielnymi kuchniami na piętrze III i IV do których jes...

Lublin (Rury) (Lubelskie, gm. Lublin)

999 999 PLN (7 407 zł/m2)

6
2
135 m2
2005
15871686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27474028 15871686 Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², zlokalizowane przy ul. Wallenroda w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta, w pobliżu UMCS oraz KUL.Mieszkanie przeszło generalny remont i od tego czasu pozostaje niezamies...

Lublin (Rury) (Lubelskie, gm. Lublin)

618 000 PLN (11 036 zł/m2)

2
1
56 m2
1960
15872806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27502104 15872806 Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie położone w Lublinie , na osiedlu Sławinek przy ul. Powstańców Śląskich. Nieruchomość o powierzchni ok. 87,30 m² usytuowana jest ...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

800 000 PLN (9 195 zł/m2)

4
-
87 m2
-
15848554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26942961 15848554 Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż — Lublin, ul. Onyksowa Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Onyksowej w Lublinie (dzielnica Węglinek Południowy) &md...

Lublin (Węglin) (Lubelskie, gm. Lublin)

639 000 PLN (12 529 zł/m2)

3
-
51 m2
2017
15821024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26602575 15821024 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe - ul. Królowej Jadwigi, Felin Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Felin , przy ul. Królowej Jadwigi . To ideal...

Lublin (Felin) (Lubelskie, gm. Lublin)

419 000 PLN (9 523 zł/m2)

2
-
44 m2
-