• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości na wynajem Lubelskie

Znalezionych ofert: 173

15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15893544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27913758 15893544 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę wynajmu nieruchomości znajdującej się w doskonale skomunikowanej części Lublina, w dzielnicy Wrotków. LOKALIZACJA: Nieruchomość usytuowana je...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

8 000 PLN (31 zł/m2)

6
1
257 m2
-
15886990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27773310 15886990 Mieszkanie na wynajem 2 pokoje Aleje Tysiąclecia 2 piętroNa wynajem oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na 2. piętrze w budynku przy ul. Aleje Tysiąclecia 28.STANDARD I UKŁAD:Lokal w bardzo dobrym stanie t...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 200 PLN (31 zł/m2)

2
1
39 m2
1979
15891026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27885796 15891026 Do wynajęcia w Lublinie na Czubach przy ul. Armii Krajowej, lokal handlowo - usługowy o pow. 35 mkw., składający się z jednego pomieszczenia oraz zaplecza. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Ogrzewanie centralne. Miejsca parkingowe przed bud...

Lublin (Czuby południowe) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 800 PLN (51 zł/m2)

1
-
35 m2
1990
15885322 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27723670 15885322 Poszukujesz komfortowego, funkcjonalnego miejsca do zamieszkania w świetnej lokalizacji? Ta kawalerka o powierzchni 22 m to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Położona tuż przy centrum, na terenie Miasteczka Akademickiego, zapewnia wygodę, bliskość atra...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 500 PLN (68 zł/m2)

1
1
22 m2
1945
15831259 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka budowlana 26690091 15831259 Do wynajęcia działka komercyjna 1 016 m² ul. Francuska Armii KrajowejNa wynajem atrakcyjna działka o powierzchni 1 016 m², zlokalizowana przy ul. Francuskiej, bezpośrednio przy skrzyżowaniu z ul. Armii Krajowej w miejscu o bardzo dużym natężeniu r...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 000 PLN (2 zł/m2)

-
-
1016 m2
-
15897550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28006368 15897550 Lokal użytkowy do wynajęcia - ul. 1 Maja - przy Placu Bychawskim - 50 m² Do wynajęcia lokal użytkowy po generalnym remoncie, położony przy ruchliwej ulicy 1 Maja 20 w Lublinie, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Bychawskiego. Lokal znajduj...

Lublin (Dziesiąta) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 500 PLN (50 zł/m2)

11
-
50 m2
-
15896614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27984032 15896614 Mieszkanie o powierzchni około 45 m, które czeka właśnie na Ciebie. To świetna opcja dla studentów i młodych pracujących, którzy cenią sobie bliskość uczelni, dobrą komunikację i przystępne ceny. W mieszkaniu znajdziesz dwa pokoje, z czego jeden je...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
1
45 m2
1935
15896601 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27984035 15896601 Do wynajęcia polowa piętra (II piętro) o pow. całkowitej 180 mkw., w lokalu użytkowym w Lublinie, zaprojektowanym specjalnie pod działalność biurowo-usługową, przy ul. Wojciechowskiej, w nowym budynku. Na piętrze znajduje się: - 4 pokoi biurowych o p...

Lublin (Konstantynów) (Lubelskie, gm. Lublin)

10 000 PLN (56 zł/m2)

8
-
180 m2
2015
15896599 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27984033 15896599 1300zł za wszystko! Oferujemy do wynajęcia dwa pokoje - jedno- lub dwuosobowe - z balkonem, znajdujące się w czteropokojowym domu. Każdy pokój jest, dobrze doświetlony i zapewnia komfortowe warunki do mieszkania. Cena wynajmu wynosi 1300 zł za pokó...

Lublin (Sławinek) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 300 PLN (130 zł/m2)

11
-
10 m2
-
15896602 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27984026 15896602 Do wynajęcia nieruchomość produkcyjnamagazynowa w Kolonii Świdnik Mały, tuż za granicami administracyjnymi Lublina, składająca się z hali oraz zaplecza biurowo-socjalnego o powierzchni około 300 mkw. Hala jest ogrzewana, nowy piec. Sufit podwieszan...

Świdnik (Świdnik mały) (Lubelskie, gm. Świdnik)

6 500 PLN (22 zł/m2)

11
-
300 m2
2000
15885321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27723669 15885321 Oferta mieszkania na Kalinowszczyźnie o powierzchni 37 m znajduje się w wieżowcu przy ul. Okrzei, zapewniając doskonałą lokalizację i dostęp do wszystkich udogodnień. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, posiada przestronny balkon oraz przynależy do ...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 400 PLN (39 zł/m2)

2
1
36 m2
1970