• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 594

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15812975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26552563 15812975 Na sprzedaż przestronny, murowany dom z 1973 roku, położony w cichej i kameralnej części Kocka - przy ul. Cmentarnej, zaledwie 200 metrów od rynku miejskiego. Nieruchomość idealnie nadaje się zarówno do zamieszkania przez rod...

Kock (Lubelskie, gm. Kock)

420 000 PLN (1 826 zł/m2)

4
2
230 m2
1973
15844911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26847115 15844911 Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w spokojnej części Lublina - ul. Wojciecha Żywnego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,4 m² położone na ostatnim, czwartym piętrze kameralnego budynku mieszkalnego. Nieruchomość znajduje się w spo...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

540 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
54 m2
-
15791431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25991733 15791431 Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1608 m² , położoną w miejscowości Turowola, gmina Puchaczów , w województwie lubelskim. Nieruchomość znajduje się w cichej i malowniczej części wsi, z bezpośrednim dostępem...

Turowola (Lubelskie, gm. Puchaczów)

99 000 PLN

-
-
1608 m2
-
15798201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26164559 15798201 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 6887 m² , zlokalizowana bezpośrednio przy drodze europejskiej E30 (trasa A2, Warszawa-Terespol) , w miejscowości Wysokie, gm. Międzyrzec Podlaski, woj. lubelskie. Doskonał...

Wysokie (Lubelskie, gm. Międzyrzec Podlaski)

1 345 500 PLN (5 850 zł/m2)

11
-
230 m2
1992
15791432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25991734 15791432 Szukasz działki z potencjałem w spokojnej, zielonej okolicy, z dobrym dojazdem i bliskością natury? Ta nieruchomość w miejscowości Turowola, gmina Puchaczów, może być dokładnie tym, czego potrzebujesz! Na sprzedaż działka o powierzchni...

Turowola (Lubelskie, gm. Puchaczów)

94 000 PLN

-
-
1562 m2
-
15705509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24281115 15705509 Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę czterech interesujących działek budowlanych, położonych w miejscowości Turowola Kolonia , w gminie Puchaczów. Oferowane nieruchomości powstały w wyniku podziału geodezyjnego: Działka o pow...

Puchaczów (Turowola) (Lubelskie, gm. Puchaczów)

85 000 PLN

-
-
1371 m2
-
15852605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27036982 15852605 Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową , położoną w miejscowości Krasienin-Kolonia, w gminie Niemce . Działka o powierzchni 2899 m2 usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy, bezp...

Krasienin-Kolonia (Lubelskie, gm. Niemce)

519 000 PLN

-
-
2899 m2
-
15813027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26553767 15813027 Do sprzedaży oferowana działka inwestycyjna o powierzchni odpowiednio 1 4338 m² , położona w miejscowości Kock, w gminie Kock, powiat lubartowski, województwo lubelskie . Grunty znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie teren&...

Kock (Lubelskie, gm. Kock)