• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 108

15444181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18690841 15444181 Chełm, budynek biurowo-techniczny, 1565,50 m2, sprzedam, 1 700 000. Nieruchomość z potencjałem na placówkę zdrowia lub biura. Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zlokalizowana jest na terenie zabudowy mieszkalno-usługowej, o dominującej funkcji...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

1 700 000 PLN (1 086 zł/m2)

5
1
1565 m2
-
15694482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24086779 15694482 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!! Zadzwoń pod nr 507-19-10-10 !!!Do sprzedania wyjątkowy w swojej funkcjonalności obiekt w Izbicy na ul. Cichej 3 (woj. Lubelskie) !!!Idealnie nadaje się na prowadzenie działalności ho...

Izbica (Lubelskie, gm. Izbica)

2 499 000 PLN (1 157 zł/m2)

1
-
2159 m2
-
15887828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27795460 15887828 Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość o charakterze produkcyjno–magazynowym, zlokalizowana bezpośrednio przy drodze krajowej DK48, zaledwie ok. 3 km od węzła „Ryki” na drodze ekspresowej S17 (Warszawa–Lublin).L...

Ryki (Krasnogliny) (Lubelskie, gm. Ryki)

4 500 000 PLN (4 541 zł/m2)

1
-
991 m2
2012
15684728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23909085 15684728 PAKIET INWESTYCYJNY 3 LOKALE FUNKCJA MIESZKALNA + USŁUGOWA LUBLIN Wieniawa, ul. GodebskiegoNa sprzedaż trzech niezależnych lokali o łącznej powierzchni 147 m², zlokalizowanych na parterze oraz piętrze -1 (z wyjściem na dziedziniec) kamienicy w je...

Lublin (Wieniawa) (Lubelskie, gm. Lublin)

880 000 PLN (5 986 zł/m2)

11
-
147 m2
1937
15798201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26164559 15798201 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 6887 m² , zlokalizowana bezpośrednio przy drodze europejskiej E30 (trasa A2, Warszawa-Terespol) , w miejscowości Wysokie, gm. Międzyrzec Podlaski, woj. lubelskie. Doskonał...

Wysokie (Lubelskie, gm. Międzyrzec Podlaski)

1 345 500 PLN (5 850 zł/m2)

11
-
230 m2
1992
15878720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27597328 15878720 Odstępne - lokal pod działalność beauty wellness - 72 mkw; Lublin, ul. Fabryczna . Do odstąpienia lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja paznokci,masaż, brwi; rzęsy, kosmetyka lub usługi wellness. Lokal jest estetycznie...

Lublin (Za cukrownią) (Lubelskie, gm. Lublin)

10 000 PLN (139 zł/m2)

3
-
72 m2
2007
15885316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27723666 15885316 Odstępne - lokal pod działalność beauty wellness - 72 mkw; Lublin, ul. Fabryczna . Do odstąpienia w pełni przygotowany lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja paznokci,masaż, brwi; rzęsy, kosmetyka lub usługi wellness. L...

Lublin (Za cukrownią) (Lubelskie, gm. Lublin)

37 000 PLN (514 zł/m2)

3
-
72 m2
2007
14913679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 4569872 14913679 Nieruchomość z potencjałem znajduje się w samym centrum miasta, w okolicy lubelskiej Starówki. Kamienica z nieograniczonymi możliwościami inwestycyjnymi. Niepowtarzalny klimat otoczenia to atut tego miejsca. Budynek z 1948 roku, z cegły, z pokryciem...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

6 500 000 PLN (13 570 zł/m2)

11
-
479 m2
1948
15815229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26643047 15815229 Bank Pekao S.A. oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową oddaną w użytkowanie wieczyste składającą się z działek ewidencyjnych o numerze: 17011 oraz 17012 o łącznej powierzchni 3.230 m2 zabudowaną budynkiem biurowo-mieszkalnym o powierzchni użytkow...

Krasnystaw (Lubelskie, gm. Krasnystaw)

1 350 000 PLN (991 zł/m2)

1
-
1362.35 m2
-
15056975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8392055 15056975 Idealne dla inwestora, który chce przejąć w całości funkcjonujący i przynoszący zyski interes. Przedstawiamy Państwu fantastyczną inwestycję znajdującą się w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Brzeskiej w Międzyrzecu Podlaskim.Przedmiotem sprzedaży ...

Międzyrzec Podlaski (Lubelskie, gm. Międzyrzec Podlaski)

6 980 000 PLN (6 305 zł/m2)

11
-
1107 m2
-
15174968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11706582 15174968 Idealne miejsce pod własną działalność usługową w ruchliwym miejscu, z dużym placem 2957 m.kw. Na sprzedaż obiekt - market spożywczy wraz z mieszkaniem na piętrze, znajdujący się w miejscowości Styrzyniec, nieopodal Białej Podlaskiej.Podpiwniczony bu...

Styrzyniec (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

990 000 PLN (3 960 zł/m2)

11
-
250 m2
1950
14525951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 138688 14525951 Pawilon handlowo-usługowy w ścisłym centrum Białej Podlaskiej.Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjny Pawilon Handlowo-Usługowy, znajdujący się w ścisłym centrum Białej Podlaskiej, nieopodal Placu Wolności.Nieruchomość oddana do użytku w 2001 roku skł...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

711 000 PLN (2 168 zł/m2)

11
-
328 m2
2000