• Nieruchomości woj. Lubelskie

Dom wolnostojący

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 60m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 179 000 PLN
  • MiastoKamionka
  • Rok budowy1920

Opis szczegółowy

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu unikatową zabudowaną nieruchomość zlokalizowaną w historycznym centrum miejscowości Kock, w powiecie lubartowskim.

Prezentowana nieruchomość o powierzchni 432 m2 usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy, bezpośrednio przy asfaltowej ulicy Kockiej. Grunt jest w pełni ogrodzony klasycznym sztachetowym płotem, co zapewnia prywatność przy zachowaniu lokalnego charakteru zabudowy.

Największym atutem oferty jest drewniany dom mieszkalny z początku XX wieku , któremu towarzyszy budynek gospodarczy oraz magazynek z czerwonej cegły.

Nieruchomość jest objęta opieką konserwatora zabytków, co czyni tę ofertę idealną dla koneserów architektury z duszą, pragnących przywrócić blask budynkom z historią . Nie można zmieniać kubatury budynku i należy dostosować się do wskazanych wytycznych. Więcej szczegółowych informacji i dokumentacji udzielam na spotkaniu.

Warto zaznaczyć, że w domu mieszkalnym został już wymieniony dach na nową blachodachówkę w kolorze grafitowym, co stanowi istotny etap prac renowacyjnych. Dodatkowo właściciel zakupił już materiał izolacyjny (styropian) przygotowany pod montaż ogrzewania podłogowego, który zostaje przekazany nowemu nabywcy.

Lokalizacja nieruchomości jest wyjątkowo dogodna - położenie niemal przy samym rynku w Kocku gwarantuje pieszy dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdą Państwo:

sklepy spożywcze,

restauracje i punkty usługowe,

aptekę oraz bank,

przedszkole i inne placówki edukacyjne.

Jest to doskonała propozycja dla osób prywatnych poszukujących miejsca z niezwykłym klimatem, które po odpowiedniej adaptacji może stać się wyjątkową rezydencją lub bazą wypadową w tej historycznej części Lubelszczyzny.

Dojazd do granic administracyjnych Lublina zajmuje około 45 minut, natomiast do Lubartowa zaledwie 20 minut.

Opiekun oferty:

Anita Górkiewicz

telefon: XXXXX940

e-mail:

Alternatywne Biuro Nieruchomości
ul. Czeremchowa 5, 20-807 Lublin

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894737
  • Data publikacji: 18 maja 2026 17:22 (2 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2

Mapa

Lubelskie, Kamionka ,
Anita Górkiewicz

Anita Górkiewicz

+48XXXXXX940
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Kamionka

nieruchomosci-lubelskie-24.pl / 15894737

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

179 000 PLN

2 983 zł/m2
Kamionka (Lubelskie, gm. Kamionka)

Anita Górkiewicz

+48696617940

Główne cechy:

  • Powierzchnia 60m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 1920