• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

na sprzedaż Lubelskie Kowersk

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kowersk

Znaleźliśmy 1,429 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Lubelskie

15826715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633279 15826715 Ekonomiczne 2 pokojowe mieszkanie, pow. 46,81 m2Jeżeli szukasz mieszkania do zamieszkana lub jako inwestycję na wynajem, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! * ekonomiczne *miejsca parkingowe za szlabanem, *1 piętro, * winda, *młode...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

395 000 PLN (8 587 zł/m2)

2
1
46 m2
2011
15826709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633276 15826709 Mieszkanie na sprzedaż - ulica Bolesława Chrobrego w Białej Podlaskiej !Lokal o powierzchni 30,4 mkw znajduje się na pierwszym piętrze.Nieruchomość składa się z:- kuchni,- salonu,- przedpokoju,- łazienki,posiada balkon, piwnicę!Podlega negocjacji!Czy...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

234 000 PLN (7 800 zł/m2)

1
1
30 m2
1956
15444181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18690841 15444181 Chełm, budynek biurowo-techniczny, 1565,50 m2, sprzedam, 1 700 000. Nieruchomość z potencjałem na placówkę zdrowia lub biura. Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zlokalizowana jest na terenie zabudowy mieszkalno-usługowej, o dominującej funkcji...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

1 700 000 PLN (1 086 zł/m2)

5
1
1565 m2
-
15428784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18362519 15428784 Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujący grunt budowlany położony w malowniczej miejscowości Natalin w gminie Jastków. Działka o powierzchni 1372 mkw. zlokalizowana jest pomiędzy ulicami Satelitarną i Śniegówką...

Natalin (Lubelskie, gm. Jastków)

229 000 PLN

-
-
1372 m2
-
15888819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27829265 15888819 Odkryj wyjątkową nieruchomość w Kazimierzu Dolnym urokliwej miejscowości pełnej historii i pięknych krajobrazów. Ta elegancka willa, po przeprowadzeniu kompleksowego remontu, zachwyca wysokim standardem wykończenia i nowoczesnym wyposażeniem, które ...

Kazimierz Dolny (Lubelskie, gm. Kazimierz Dolny)

4 500 000 PLN (16 667 zł/m2)

12
-
270 m2
1965
15878720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27597328 15878720 Odstępne - lokal pod działalność beauty wellness - 72 mkw; Lublin, ul. Fabryczna . Do odstąpienia lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja paznokci,masaż, brwi; rzęsy, kosmetyka lub usługi wellness. Lokal jest estetycznie...

Lublin (Za cukrownią) (Lubelskie, gm. Lublin)

10 000 PLN (139 zł/m2)

3
-
72 m2
2007
15778735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25756250 15778735 Działka budowlana z MPZP + możliwość dokupienia działki rolnej Cicibór Duży, 5 min od Białej Podlaskiej! LokalizacjaCicibór Duży spokojna miejscowość położona zaledwie 5 minut od Białej Podlaskiej.Działka znajduje się wśród zabudowań, w najdalszej ...

Cicibór Duży (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

146 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
1424 m2
-
15881587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27640593 15881587 Oferta sprzedaży nieruchomość inwestycyjnej pod hale i logistykę o pow. 51420 m, położonej w Trzcińcu gm. Lubartów, woj. lubelskie.  Zalety działki - Doskonała lokalizacja w  rozwijającej się okolicy,  ok. 17 km od Lublina- Usługi w tym uciążliwe, lo...

Trzciniec (Lubelskie, gm. Lubartów)

7 671 300 PLN (150 zł/m2)

-
-
51142 m2
-
15881590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27640585 15881590 Na sprzedaż działka w Radawcu Małym, o powierzchni 1713 m, idealna dla osób poszukujących spokojnej przestrzeni do realizacji swojego wymarzonego domu. Działka położona przy drodze asfaltowej, w okolicy zabudowa jednorodzinna. Odległość od centrum ...

Radawiec Mały (Lubelskie, gm. Konopnica)

250 000 PLN (146 zł/m2)

-
-
1713 m2
-
15881336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27629077 15881336 Burmistrz Miasta Świdnikogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony1. Na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 12 o powierzchni użytkowej 49,30 m2, położonego na III piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym o IV kondygnacjach nadziemnych, całkowicie p...

Świdnik (Lubelskie, gm. Świdnik)

325 000 PLN (6 592 zł/m2)

2
-
49.3 m2
-
15851915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27022611 15851915 Dzień dobry,W swojej ofercie posiadamy na sprzedaż dom położony w Sięciaszce Pierwszej ( 100km od Warszawy ) wraz z budynkami gospodarczymi murowanymi, w dobrym stanie. Dom o powierzchni 220m2 jest ocieplony, ma nowe okna oraz dach. Budynek gospodarc...

Sięciaszka Pierwsza (Lubelskie, gm. Łuków)

1 200 000 PLN (4 800 zł/m2)

11
-
250 m2
-
15850036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26986580 15850036 Działka budowlana 1360 m² z pełnymi mediami Tomaszowice Kolonia 10 km od Lublina Szukasz działki pod dom w spokojnej okolicy, ale blisko miasta? Ta oferta łączy wszystkie atuty: lokalizację, dostęp do mediów i szybki dojazd do Lublina. Lokalizacja:...

Tomaszowice-Kolonia (Lubelskie, gm. Jastków)

260 000 PLN

-
-
1360 m2
-