• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

na sprzedaż Lubelskie Lublin Czechów Północny

Znalezionych ofert: 18

15890092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27868856 15890092 Przestronne mieszkanie do remontu. Położone na IV piętrze w wieżowcu z windą, mieszkanie o powierzchni 57,7 m składa się z trzech ustawnych pokoi o powierzchniach 20 m, 10 m i 9 m. Rozkład pomieszczeń jest funkcjonalny i umożliwia dowolną aranżację...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

472 000 PLN (8 281 zł/m2)

3
1
57 m2
1990
15844911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26847115 15844911 Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w spokojnej części Lublina - ul. Wojciecha Żywnego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,4 m² położone na ostatnim, czwartym piętrze kameralnego budynku mieszkalnego. Nieruchomość znajduje się w spo...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

540 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
54 m2
-
15242314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13614129 15242314 Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Działka budowlana o imponującej powierzchni 5341 m2 w prężnie rozwijającej się dzielnicy. Teren z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną.To idealne miejsce pod inwestycję - duży metraż daje ogromne możliwości zabudowy...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

4 272 800 PLN (800 zł/m2)

-
-
5341 m2
-
15885323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27723671 15885323 Mieszkanie na Czechowie do remontu. Położone na II piętrze w bloku IV-piętrowym, powierzchni 48,5 m składa się z dwóch ustawnych pokoi. Rozkład pomieszczeń jest funkcjonalny i umożliwia dowolną aranżację, a lokalizacja zapewnia komfort codziennego ...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

425 000 PLN (8 854 zł/m2)

2
1
48 m2
1985
15846515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe mieszkanie na Czechowie 26888224 15846515 Nowe mieszkanie z podwójnym garażem w cenie na Czechowie -inwestycji realizowana przy ul. ZelwerowiczaMieszkanie nr KB2 o powierzchni 69,15 mkw, składa się z:salonu z aneksem kuchennym o pow. ok. 33,76  mkw. z wyjściem na balkon.sypialnia 11,64 mkw.s...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

745 000 PLN (10 797 zł/m2)

3
1
69 m2
2025
15846430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkania gotowe do odbioru 26887372 15846430 Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na piętrze 3 inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego.Mieszkanie nr B1.1.12 o powierzchni 43,09 mkw, składa się z:salonu z aneksem k...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

472 017 PLN (10 977 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15857943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa inwestycja przy ul. Dereckiego 27136801 15857943 Mieszkanie w inwestycji realizowanej przy ul. DereckiegoMieszkanie nr 17 budynek B o powierzchni 70,83 mkw. składa się z:pokoju dziennego z aneksem kuchennym o pow. ok. 24,6 mkw. z wyjściem na balkon o pow. ok. 4,6 mkw.sypialnia 11,29 mkw.sypialnia 1...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

699 407 PLN (9 992 zł/m2)

4
1
70 m2
2026
15857899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkania gotowe do odbioru 27134970 15857899 Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na parterze inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego.Mieszkanie nr B2.0.34 o powierzchni 57,38 mkw, składa się z:salonu z aneksem ku...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

618 613 PLN (10 853 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15849571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26974390 15849571 Do sprzedania Apartament o pow. 70 m2 wykończony w bardzo wysokim standardzie. Apartament znajduje się na 4 piętrze w nowo wybudowanym osiedlu Prestige, składa się z 3 pokoi, balkonu, kuchni, łazienki. W budynku winda, do dyspozycji mieszkańc&...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 200 000 PLN (17 143 zł/m2)

3
-
70 m2
2017
15785236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25869549 15785236 Lublin, Mieszkanie, 3 pokoje, 48m2, ul. Lipińskiego, CzechówOpis mieszkania: - piętro: 1010- powierzchnia mieszkania: 48,1 m2- salon, kuchnia i dwa pokoje- ogrzewanie i ciepła miejskie- łazienka i wc oddzielne- balkon- piwnica- czynsz 680 zł- odrębna...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

459 000 PLN (9 563 zł/m2)

3
1
48 m2
1978
15455177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18962143 15455177 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą luksusowego apartamentu znajdującego się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina.LOKALIZACJA Ta nieruchomość to prawdziwa perła na rynku nieruchomości, idealna dla osób ceniących luksus, komfort i dosk...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

675 600 PLN (18 050 zł/m2)

2
-
37.43 m2
2023
15777914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie na Czechowie 25738668 15777914 Nowe mieszkanie z podwójnym garażem w cenie na Czechowie -inwestycji realizowana przy ul. ZelwerowiczaMieszkanie nr IB2 o powierzchni 69,15 mkw, składa się z:salonu z aneksem kuchennym o pow. ok. 33,76  mkw. z wyjściem na balkon o pw. 12,35 mkw.sypia...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

745 000 PLN (10 797 zł/m2)

4
1
69 m2
2025