• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Domy na sprzedaż Lubelskie Kraśnik

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kraśnik

Znaleźliśmy 277 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Lubelskie

15798388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Całoroczny domek letniskowy 2h od Warszawy 26167098 15798388 Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m², położony na działce 970 m², na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim.Nieruchomość położona jest pod Lublinem, ale dzięki wygodnemu dojazdowi (około 2...

Łomnica (Lubelskie, gm. Urszulin)

595 000 PLN (7 933 zł/m2)

4
2
75 m2
2022
15888820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27829266 15888820 Na sprzedaż - Dom rekreacyjny całoroczny w zabudowie bliźniaczej nad jeziorem Białym, Okuninka. Na sprzedaż piętrowy dom rekreacyjny położony nad jeziorem Białym w Okunince - jednej z najpopularniejszych lokalizacji wypoczynkowych w województwie lu...

Okuninka (Lubelskie, gm. Włodawa)

870 000 PLN (8 700 zł/m2)

6
2
100 m2
2018
15775561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25681069 15775561 Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, wybudowany według projektu Zx143 firmy Z500.Powierzchnia użytkowa 203,6 m², działka 1203 m² w spokojnej części Modliborzyc (woj. lubelskie).Dom z pełnym piętrem, dużymi przesz...

Modliborzyce (Lubelskie, gm. Modliborzyce)

648 000 PLN (3 176 zł/m2)

5
3
204 m2
2022
15768424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25543197 15768424 Dom po generalnym remoncie 68 m² z ogrodem, ul. Jaśminowa(k.ul.Łomaskiej), Biała PodlaskaZapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości!To doskonała alternatywa dla mieszkania w bloku własny dom z ogrodem w...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

405 000 PLN (5 956 zł/m2)

2
1
68 m2
1980
15645272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23195271 15645272 Oferujemy na sprzedaż dworek z okresu międzywojennego w centrum miasta, otoczony pięknym ogrodem. Powierzchnia 400 m2. Na 1 piętrze znajduje się 100 m2 powierzchni i na poddaszu 100 m2. Dom jest po kapitalnym remoncie i rewitalizacji ogrodu. Działka ...

Lubartów (Lubelskie, gm. Lubartów)

2 380 000 PLN (8 592 zł/m2)

8
2
277 m2
1927
15500817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19943754 15500817 Dom w Kęble Gmina Wąwolnica . pow. 130 m2, działka 900 m2 , Wszystkie media Dom umeblowany pod klucz! ...

Kębło (Lubelskie, gm. Wąwolnica)

1 498 000 PLN (11 523 zł/m2)

4
-
130 m2
-
15867105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27335386 15867105 Na sprzedaż przytulny dom z ładną działką położony w miejscowości Piszczac, powiat Bialski.Nieruchomość posiada powierzchnię ok 200m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Przestronny salon z wyjściem na taraspodwórko-Duża kuchnia-Pokój gościnny-Pokój pomi...

Piszczac (Lubelskie, gm. Piszczac)

769 000 PLN (3 845 zł/m2)

6
1
200 m2
1996
15791321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25989599 15791321 Na sprzedaż dom położony w okolicach AWF-u i ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 185m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Przestronny salon z wyjściem na duży taras z zejściem na podwórko-Kuchnia z jadalnią-Pokój-Hall-W...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

878 000 PLN (4 746 zł/m2)

7
2
185 m2
1985
15778741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25756244 15778741 Na sprzedaż siedlisko z domem i budynkami gospodarczymi położone w miejscowości Kijowiec (21-512), gm. Zalesie, powiat Bialski.Na ogrodzonej w całości działce o powierzchni 2866m2 znajdują się:Dom o powierzchni 124m2, z nowym dachem z blachy z 2017 r...

Kijowiec (Lubelskie, gm. Zalesie)

277 000 PLN (2 234 zł/m2)

4
-
124 m2
1970
15777725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25736494 15777725 Na sprzedaż nowoczesny dom położony w Rakowiskach, zaledwie 2.5km od miasta Biała Podlaska.Nieruchomość posiada powierzchnię ok. 170m2, która dzieli się na:PARTER:-Przestronny, otwarty salon z kominkiem i wyjściem na taraspodwórko.-Sypialnia-Otwarta ...

Rakowiska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 244 000 PLN (7 318 zł/m2)

7
2
170 m2
2009
15866232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy segment przy Goździkowejjj 27316373 15866232 Funkcjonalny segment z ogródkiem - gotowy na Twoją historię!Segmentu o powierzchni użytkowej 129 m2 z garażem w bryle budynku.Dostępne są również segmenty o innych powierzchniach - zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty.Zewnętrzne miejsce postojowe - c...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 055 000 PLN (8 178 zł/m2)

5
2
129 m2
2026
15805706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26314470 15805706 Na sprzedaż solidny dom z czerwonej cegły – siedlisko z dużą działką i zabudowaniami gospodarczymiWyjątkowe siedlisko położone w spokojnej, malowniczej okolicy. Idealne miejsce dla osób ceniących przestrzeń, prywatność oraz kontakt z naturą.Dodatkowo...

Sawin (Lubelskie, gm. Sawin)

279 000 PLN (56 zł/m2)

3
-
5021 m2
1970