• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Domy na sprzedaż Lubelskie Piaski Górne

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Piaski i Górne

Znaleźliśmy 274 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Lubelskie

15798388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Całoroczny domek letniskowy 2h od Warszawy 26167098 15798388 Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m², położony na działce 970 m², na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim.Nieruchomość położona jest pod Lublinem, ale dzięki wygodnemu dojazdowi (około 2...

Łomnica (Lubelskie, gm. Urszulin)

595 000 PLN (7 933 zł/m2)

4
2
75 m2
2022
15888820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27829266 15888820 Na sprzedaż - Dom rekreacyjny całoroczny w zabudowie bliźniaczej nad jeziorem Białym, Okuninka. Na sprzedaż piętrowy dom rekreacyjny położony nad jeziorem Białym w Okunince - jednej z najpopularniejszych lokalizacji wypoczynkowych w województwie lu...

Okuninka (Lubelskie, gm. Włodawa)

870 000 PLN (8 700 zł/m2)

6
2
100 m2
2018
15500817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19943754 15500817 Dom w Kęble Gmina Wąwolnica . pow. 130 m2, działka 900 m2 , Wszystkie media Dom umeblowany pod klucz! ...

Kębło (Lubelskie, gm. Wąwolnica)

1 498 000 PLN (11 523 zł/m2)

4
-
130 m2
-
15866232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy segment przy Goździkowejjj 27316373 15866232 Funkcjonalny segment z ogródkiem - gotowy na Twoją historię!Segmentu o powierzchni użytkowej 129 m2 z garażem w bryle budynku.Dostępne są również segmenty o innych powierzchniach - zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty.Zewnętrzne miejsce postojowe - c...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 055 000 PLN (8 178 zł/m2)

5
2
129 m2
2026
15805706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26314470 15805706 Na sprzedaż solidny dom z czerwonej cegły – siedlisko z dużą działką i zabudowaniami gospodarczymiWyjątkowe siedlisko położone w spokojnej, malowniczej okolicy. Idealne miejsce dla osób ceniących przestrzeń, prywatność oraz kontakt z naturą.Dodatkowo...

Sawin (Lubelskie, gm. Sawin)

279 000 PLN (56 zł/m2)

3
-
5021 m2
1970
15539736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwe Siedlisko Korzeniów 20820346 15539736 Sprzedam gospodarstwo siedlisko z dużym areałem w miejscowości Korzeniów, gmina UłężNa sprzedaż oferowane jest urokliwe gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 7,06 ha, które obejmuje siedlisko z budynkami oraz pola i łąkę. Nieruchomość idealna dla...

Korzeniów (Lubelskie, gm. Ułęż)

649 000 PLN (4 636 zł/m2)

6
2
140 m2
1995
15489374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19715644 15489374 Na sprzedaż dom wolnostojący w centrum miasta, usytuowany na działce o powierzchni 362 m². Nieruchomość składa się z czterech kondygnacji, oferując wiele możliwości adaptacyjnych. W podpiwniczeniu znajduje się przestronny garaż z kanałem, pralnia ora...

Lublin (Konstantynów) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 790 000 PLN (9 944 zł/m2)

5
3
180 m2
1996
15168126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom trzy niezależne mieszkania 11488461 15168126 Dom z 2012 r. o wysokim standardzie wykończenia wybudowany według indywidualnego projektu. 10 pokoi, 5 łazienek, 3 kuchnie. W skład domu wchodzą trzy niezależne  mieszkania. Dwa w bryle budynku ( po 104 m2 i 137 m2) i trzecie w dobudowany budynku o p...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 750 000 PLN (4 279 zł/m2)

10
3
409 m2
2012
15646833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23227393 15646833 Dom na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów w stanie surowym otwartym Bezpośredni dostęp do wszystkich mediów GAZ, KANALIZACJA, PRĄD I WODA na działce Projekt indywidualny do wglądu dla zainteresowanych Szkoła podstawowa 2 km Dzięki budowie drogi e...

Lisów (Lubelskie, gm. Lubartów)

550 000 PLN (3 489 zł/m2)

5
-
157.63 m2
2005
15379849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17243188 15379849 Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony na parterze domu wolnostojącego dwurodzinnego.Do sprzedawanej nieruchomości przynależy garaż oraz oddzielny budynek gospodarczy o pow. 31m2.Mieszkanie o pow. 107,25m2 położone jest w Białej Podla...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

410 000 PLN (3 823 zł/m2)

5
1
107.25 m2
1970
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15635117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22938099 15635117 Na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Tomaszowice Kolonia, zlokalizowana bezpośrednio przy trasie Lublin–Nałęczów. W skład siedliska wchodzi: Murowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m² – do generalneg...

Tomaszowice-Kolonia (Lubelskie, gm. Jastków)

649 000 PLN (4 992 zł/m2)

3
2
130 m2
1984