Dom wolnostojący2842192015917361Dom wybudowany w 1980r z pustaka, wnętrze zadbane i czyste, we wszystkich pomieszczeniach ładny parkiet w bardzo dobrym stanie technicznym.Ogrzewanie kilkuletnim piecem z podajnikiem firmy SAS na ekogroszek.Jest podłączony gaz miejski, woda miejska, ...
Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie.
Więcej informacji >