• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: lubelskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15840062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26764956 15840062 Kołobrzeg centrum miasta przy ul. Budowlanej w pobliży Wieży Ciśnień oferujemy na sprzedaż ładne, słoneczne 3 pok. mieszkanie o pow. 65,87 m2 Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w budynku bez windy, wybudowanym z cegły w 1992 roku.Lokalizacja: ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

610 000 PLN (9 385 zł/m2)

3
1
65 m2
1992
15798082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26161407 15798082 Klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicyKołobrzeg ul. Szpitalna, przedstawiamy Państwu na sprzedaż obszerne, umeblowane mieszkanie 1 pokojowe o pow. 49,62 m2, (pow. po podłodze ok. 60 m2) położone na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy. Od...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

466 000 PLN (9 510 zł/m2)

1
1
49 m2
1899
15780046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25796102 15780046 Działka rolna z Warunkami Zabudowy o powierzchni 1450 m2, położona w Czerninie (gm. Dygowo, pow. Kołobrzeski) OPIS NIERUCHOMOŚCI:Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1450 m, położona w malowniczej miejscowości Czernin, w gminie Dygowo, w powi...

Czernin (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

160 000 PLN

-
-
1450 m2
-
15779868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25792466 15779868 OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI W STOJKOWIE BLISKO LASU I JEZIORALokalizacja: Stojkowo, gmina DygowoPowierzchnia działki: 5.537 mNumer działki: 895Opis nieruchomościPrzestronna działka o imponującej powierzchni 5.537 m, położona w urokliwej i cichej miejsco...

Stojkowo (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

138 425 PLN

-
-
5537 m2
-
15779816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25789676 15779816 OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI W STOJKOWIE BLISKO LASU I JEZIORALokalizacja: Stojkowo, gmina DygowoPowierzchnia działki: 3.021 mNumer działki: 8912Opis nieruchomościPrzestronna działka o powierzchni 3.021 m, położona w urokliwej i cichej miejscowości Stojk...

Stojkowo (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

75 525 PLN

-
-
3021 m2
-
15777265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25733216 15777265 Apartament z basenem 500 m od morza Polanki Park, KołobrzegCena: 799.000,- złPowierzchnia: 48,31 mPiętro: IIILiczba pokoi: 2Miejsce postojowe: brakForma własności: pełna własność z udziałem w gruncie i częściach wspólnychKsięga wieczysta: tak, bez ob...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (16 646 zł/m2)

2
1
48 m2
2019
15776290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25701510 15776290 Szukasz domu na strzeżonym i bezpiecznym osiedlu z dala od miejskiego gwaru, blisko parku nadmorskiego i morza, to ta oferta jest dla Ciebie.Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinnym w zabudowie wolno stojącej, położony w miejscowości Grzybowo, z...

Grzybowo (Osiedle bałtyk) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 800 000 PLN (8 738 zł/m2)

5
2
206 m2
2007
15772696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25617023 15772696 --- PRZESTRONNE 3 POKOJOWE MIESZKANIE --- BALKON --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC SIELEC--- DO ARANŻACJI --- Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,11m2 usytuowane na VII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy - SIEL...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

427 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
-
61 m2
1992
15730541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 24781345 15730541 Działka ogrodniczo - rekreacyjna o pow. ok. 620m2, znajduje się na terenie ogródków działkowych o nazwie Rodzinny Ogród Działkowy ZJEDNOCZENIE w NiekaninieKażdy z posiadaczy działki jest tylko użytkownikiem tych działek, bez prawa własności. Działki...

Kołobrzeg (Janiska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

140 000 PLN (4 000 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15695799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
50 m2-Lokal handlowo usługowy w centrum miasta 24108248 15695799 Lokal 50 m² w Miliczu - Idealny na Biznes Szukasz wszechstronnej przestrzeni w Miliczu? Oferujemy lokal o powierzchni 50 m² zlokalizowany przy ulicy Wojska Polskiego, w bliskiej odległości od centrum miasta i targowiska, naprzeciwko urokliwego skweru...

Milicz (Dolnośląskie, gm. Milicz)

199 000 PLN (3 980 zł/m2)

2
-
50 m2
1934
15661859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23489316 15661859 Kołobrzeg ul. Jedności Narodowej na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,47 m2 Mieszkanie położone jest na I piętrze w budynku IV piętrowym bez windy.Budynek został wzniesiony w okresie przedwojennym z czerwonej cegły a w latach 2005 do 2006 roku...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (9 545 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15639456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23043084 15639456 Charzyno na sprzedaż działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego wolno stojącego z garażem oraz niezbędną infrastrukturą techniczną.Link do filmu:youtu.beSCg-N67tklYyoutu.beSCg-N67tklYDziałka jest z trzech stron ogro...

Charzyno (Charzyno) (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

179 300 PLN

-
-
1793 m2
-