• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

na sprzedaż Lubelskie Biala Podlaska

Znalezionych ofert: 107

15872339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490607 15872339 Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Aleja Tysiąclecia w Białej Podlaskiej.Nieruchomość powiada powierzchnię 36.4m2, znajduje się na 2 piętrze, a jej skład wchodzą:-Salon-Pokój-Kuchnia-Łazienka-PrzedpokójDo mieszkania przynależy również duża piwn...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

233 000 PLN (6 472 zł/m2)

2
1
36 m2
1957
15881312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27628186 15881312 Na sprzedaż dom położony przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok 64m2, a w jego skład wchodzą:-Salon-Duża Sypialnia-Pokój-Kuchnia z Jadalnią-Łazienka-Przedpokój-Kotłownia-Wiatrołap.Dom 2 lata temu przeszedł reno...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

437 000 PLN (6 828 zł/m2)

3
1
64 m2
1960
15879341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27613315 15879341 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m², położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1974 roku bez windy.Nieruchomość idealna dla:- rodziny z dziećmi 2+1,- inwestora szukającego bezpiecznej lokaty kapitału (mieszkanie na wy...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

284 000 PLN (7 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15887332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780860 15887332 Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4 Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego skład wchodzą:-Salon z wyjściem na duży balkon typu Loggia-2 Sypialnie-K...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

269 000 PLN (5 490 zł/m2)

3
1
49 m2
1997
15885056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27716120 15885056 #REZERWACJA#Na sprzedaż przytulny dom, środkowy segment, z pięknie zagospodarowaną działką, położony na osiedlu Francuska w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok. 131,4 m.kw., w skład której wchodzą:PARTER:-Przestronny salon-Kuchnia-...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

577 000 PLN (4 121 zł/m2)

6
2
140 m2
1990
15887336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780864 15887336 Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, przy ul. Chrobrego w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 29.1m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Salon z aneksem kuchennym-Sypialnia-Łazienka-PrzedpokójDodatkowo do l...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

207 000 PLN (7 138 zł/m2)

2
1
29 m2
1970
15799937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26200271 15799937 Na sprzedaż ładne, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, położone przy ul. Kąpielowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 34,2 m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Przestronny salon z aneksem kuchennym...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

286 000 PLN (8 412 zł/m2)

2
1
34 m2
1984
15739990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24945074 15739990 Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie położone na zielonym osiedlu przy ul. Piaskowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 68.91m2, położona jest na 4 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Duży salon z wyjściem na balkon-3 Sypialnie-Łazienka-...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

327 000 PLN (4 809 zł/m2)

4
1
68 m2
1984
15879352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27613314 15879352 Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, obok Zofilasku, przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 45.91m2, znajduje się na parterze, a w jej skład wchodzą:-Salon (z możliwością połączenia z kuchnią)-Kuc...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

317 000 PLN (7 044 zł/m2)

3
1
45 m2
1969
15865693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27304860 15865693 #REZERWACJA#Na sprzedaż mieszkanie ul. Królowej JadwigiOferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,30 m², położone na 2. piętrze w budynku mieszkalnym przy ulicy Królowej Jadwigi.Mieszkanie składa się z:4 ustawnych pokoioddzielnej ku...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

425 000 PLN (5 903 zł/m2)

4
1
72 m2
1989
15666165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584745 15666165 Na sprzedaż murowany dom położony w pięknej i cichej okolicy, bardzo blisko centrum Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni całkowitej 104m2, w skład której wchodzą:PARTER:-Salon z jadalnią-Kuchnia-Łazienka z WC-Przedpokój ze schowkiem-Kotłownia...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

369 000 PLN (3 548 zł/m2)

3
2
104 m2
1960
15596952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22110956 15596952 Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 8291 mkw (0,83ha), przylegającą bezpośrednio do głównej trasy E30DK2 oraz ul. Warszawskiej w Białej PodlaskiejNieruchomość gruntowa jest objęta studium zagospodarowania przestr...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 470 000 PLN (298 zł/m2)

-
-
8291 m2
-