• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubelskie Lublin Śródmieście

Znalezionych ofert: 26

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15871062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27455608 15871062 Na sprzedaż unikalny lokal inwestycyjny o powierzchni 38,5 m², który został funkcjonalnie podzielony na dwie w pełni niezależne mikrokawalerki. Nieruchomość już zarabia i stanowi gotowy model inwestycyjny bez konieczności dodatkowych nakładów czy zaa...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

475 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
2
38 m2
1960
15863820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy 2 pokojowy apartament w centrum Lublina 27257563 15863820 Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w zrewitalizowanej kamienicy w samym centrum Lublina. Nieruchomość znajduje się w kompleksie łączącym nowo powstałe apartamentowce z postindustrialną zabudową. Wysokość pomieszczeń powyżej 3 m jest dodatkowym atutem....

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

699 900 PLN (17 946 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15888436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814066 15888436 Nowoczesna i kameralna inwestycja zlokalizowana na Wieniawie w Lublinie, łącząca komfort życia z eleganckim stylem. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 25 do 79 m² – od kawalerek po przestronne apartamenty 4-pokojowe, dopasowane do róż...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

947 883 PLN (17 234 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15647634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje po remoncie z dużym balkonem - Centrum!! 23239474 15647634 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,80 m², zlokalizowane na 3. piętrze w budynku bez windy, w doskonałej lokalizacji - Śródmieście, ul. Narutowicza.Mieszkanie składa się z:salonu połączonego z kuchnią, tworzącego przestro...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

480 000 PLN (11 429 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15828151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633343 15828151 Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 111,93 m² zlokalizowana w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Lublina Śródmieściu, przy ul. Skłodowskiej-Curie. To propozycja dla osób, które cenią centrum miasta, klimat przedwojennej kamienicy oraz ponad...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 480 680 PLN (12 038 zł/m2)

4
2
123 m2
1940
15812347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy 2 pokojowy apartament w centrum Lublina 26486295 15812347 Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w zrewitalizowanej kamienicy w samym centrum Lublina. Nieruchomość znajduje się w kompleksie łączącym nowo powstałe apartamentowce z postindustrialną zabudową. Wysokość pomieszczeń powyżej 3 m jest dodatkowym atutem....

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

729 000 PLN (18 692 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15813626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26562114 15813626 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam bezpośrednio mieszkanie w centrum Lublina z balkonem o pow. 47 m2, na trzecim piętrze. Na mieszkanie składają się salon z balkonem, sypialnia z dużym oknem, oddzielna kuchnia z oknem oraz łazienka i prze...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

478 000 PLN (10 170 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15791299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25989360 15791299 Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w jednej z najlepiej skomunikowanych i cenionych lokalizacji w Lublinie – przy ul. Chmielnej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno jako pewna inwestycja pod wynajem, j...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

535 000 PLN (9 907 zł/m2)

2
1
54 m2
1997
15718118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24546897 15718118 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w sercu Lublina – ul. LipowaZamieszkaj w miejscu, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie ręki!Oferujemy przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 61,90 m², zlokalizowane w ścisłym centrum Lublina – przy ...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

550 000 PLN (8 885 zł/m2)

3
1
61.9 m2
1970
15317847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 15639549 15317847 Mam niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania z wielkim potencjałem o powierzchni 136,12 m2, zlokalizowanego w kamienicy w samym sercu Lublina. Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje niepowtarzalną okazję do stworz...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 200 000 PLN (8 816 zł/m2)

6
1
136.12 m2
-
15280307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14610884 15280307 LOKALIZACJA:Ulica Lipowa to niezaprzeczalne ścisłe Centrum Lublina. Okoliczni mieszkańcy w tej lokalizacji mogą liczyć na duży komfort związany z wszystkimi udogodnieniami usługowymi. W bliskiej lokalizacji znajdują się tu liczne kancelarie prawne, p...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

450 000 PLN (6 782 zł/m2)

3
-
66.35 m2
-