• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubelskie Lublin Ponikwoda Jagodowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jagodowa

Znaleźliśmy 13 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Ponikwoda Lublin Lubelskie

15748098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M4 ul.Daliowa - gotowe do odbioru 25105613 15748098 Mam do zaoferowania 4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 67,68m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Daliowej, na trzecim piętrze.Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC.Zapraszam na prezentację i bezpłatną rezerwację Kamila Cieciur...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

663 264 PLN (9 899 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
15757470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe mieszkanie na Ponikwodzie. 25302033 15757470 Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na III piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Dożynkowej.Mieszkanie o powierzchni 41,15 mkw, składa się z:-salonu z aneksem kuchennym o pow. 23,92 mkw. z wyjściem na balkon.-sypialni 10,72-łazienka-przedpokoju.Wys...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

460 675 PLN (11 236 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15776137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M2 z ogródkiem Ponikwoda - ostatnie! 25695029 15776137 Mam do zaoferowania przytulne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 28,43m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Rumiankowej, z ogródkiem 28,88m2, na parterze trzypiętrowego bloku.Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC.Zapraszam na p...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

355 375 PLN (12 692 zł/m2)

3
1
28 m2
2025
15280191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka gotowa do zamieszkania 29,35m2 14607064 15280191 W sprzedaży kawalerka o powierzchni 29,37 m2 usytuowane na parterze w 3 piętrowym, bloku „Trześniowska Park” przy ul. Kminkowej 8.  Mieszkanie składa się z:przestronnego salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w kuchenkę indukcyjną, lodówkę, mikrofaló...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

429 000 PLN (14 793 zł/m2)

1
1
29 m2
2022
15846513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie przy Olimpie 26888221 15846513 Kupujący nie płaci prowizji.Do zaoferowania mam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 41,93 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy Alei Spółdzielczości Pracy.Ostatnie mieszkanie o powierzchni do 45 mkw. znajdujące się na wyższej kondygnacji.Na pow...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

535 000 PLN (13 049 zł/m2)

2
1
41 m2
2026
15342727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje, Drugie piętro, Ponikwoda 16305843 15342727 Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Sekutowicza!!!Usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z 1998r..Składa się z przestronnego pokoju z wyjściem na duży balkon, oddzielnej sypialni, widnej kuchni (kuchnia do własnej aranżacji), łazienki z ...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

506 660 PLN (9 935 zł/m2)

2
1
51 m2
1998
15763953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe mieszkanie z widokiem na panoramę Lublina. 25436950 15763953 Mieszkanie 3 - 4 pokojowe zlokalizowane na III piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Dożynkowej.Mieszkanie o powierzchni 69,98 mkw, składa się z:-salonu z aneksem kuchennym o pow. 30,04 mkw. z wyjściem na balkon-sypialni z wyjściem na balkon-sypialn...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

699 364 PLN (10 136 zł/m2)

4
1
69 m2
2025
15760892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedna z ostatnich mieszkań do 40mkw. 25369488 15760892 Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCCMam do zaoferowania mieszkanie w drugim etapie inwestycji z wystawą okien od strony  południowo - zachodniej.Mieszkanie  o powierzchni 36,17 mkw. w skład którego wchodzi:Salon z aneksem kuchennym o powierzchni...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

379 785 PLN (10 550 zł/m2)

2
1
36 m2
2026
15776139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 Ponikwoda 25695031 15776139 Mam do zaoferowania przytulne 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 57,74m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Rumiankowej, na drugim piętrze  trzypiętrowego bloku.Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC.Zapraszam na prezentację i b...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

646 688 PLN (11 345 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15736897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 4‑pokojowe mieszkanie z ogromnym balkone 24882604 15736897 Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni i jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum, ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni użytkowej 78 m² w ka...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

900 000 PLN (10 714 zł/m2)

4
1
84 m2
2019
15863796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27256644 15863796 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,03 m², zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Mieszkanie dostępne będzie w sierpniu 2026 r. do odbioru.Do mieszkania przynależy mi...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

548 000 PLN (10 960 zł/m2)

3
1
50 m2
2026
15870087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Ponikwoda 27418920 15870087 Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCCMam do zaoferowania mieszkanie z dwustronną wystawą okien w drugim etapie inwestycji.Mieszkanie  o powierzchni 64,28 mkw. w skład którego wchodzi:Salon z aneksem kuchennym o powierzchni ok 20,53 mkw. z wyjście...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

629 944 PLN (9 843 zł/m2)

4
1
64 m2
2025