• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 410

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15146335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
UNIKAT: Historyczny Dworek z 1911 roku w Sercu Pol 10959794 15146335 UNIKAT: Historyczny Dworek z 1911 roku w Sercu Polesia - AdampolZ ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym, położoną w malowniczej miejscowości Adampol (woj. lubelskie). To miejsce, gdzie historia z poc...

Adampol (Lubelskie, gm. Wyryki)

990 000 PLN (3 113 zł/m2)

6
2
318 m2
1911
15848770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26947643 15848770 Inwestycja z gotowym projektem i pozwoleniem – Łubcze, woj. lubelskieNa sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o ponadprzeciętnym potencjale – budynek po byłej Szkole Podstawowej z projektem rozbudowy i zmianą sposobu użytkowania na dom opieki dla osób s...

Łubcze (Lubelskie, gm. Jarczów)

1 320 000 PLN (812 zł/m2)

11
-
1625 m2
1991
15894843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949682 15894843 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem przy ul. Żeromskiego w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o wysokim standardzie, położona na parterze w nowoczesnym budynku z 2018 roku. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalno...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

430 000 PLN (9 149 zł/m2)

2
1
47 m2
2018
15890650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27882877 15890650 Na sprzedaż nowoczesny, środkowy segment położony na kameralnym osiedlu w Sławacinku Starym (od ul. Warszawskiej, Biała Podlaska).Nieruchomość posiada powierzchnię 125m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Przestronny salon z jadalnią i wyjściem na ogróde...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 147 000 PLN (9 176 zł/m2)

4
1
125 m2
2025
15877765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27578482 15877765 Dom, w którym od razu czujesz spokójW Jaszczowie (gmina Milejów) czeka na Ciebie komfortowy dom wolnostojący z 2013 roku, położony na dużej, zielonej działce 3400 m². To miejsce dla osób, które chcą mieć swoją przestrzeń, oddech od miasta i prawdziwy...

Jaszczów (Lubelskie, gm. Milejów)

890 000 PLN (7 355 zł/m2)

5
2
121 m2
2013
15887332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780860 15887332 Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4 Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego skład wchodzą:-Salon z wyjściem na duży balkon typu Loggia-2 Sypialnie-K...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

269 000 PLN (5 490 zł/m2)

3
1
49 m2
1997
15894606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27946422 15894606 Na sprzedaż duża działka siedliskowa położona w miejscowości Stasinów, gmina Radzyń Podlaski, województwo lubelskie.Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnej kolonii, w otoczeniu pól, łąk oraz lasów, co czyni ją idealnym miejscem dla osób poszukuj...

Stasinów (Lubelskie, gm. Radzyń Podlaski)

330 000 PLN (3 837 zł/m2)

3
1
86 m2
1970
15836673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26717426 15836673 #REZERWACJA#Na sprzedaż piękne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 38,77m2, znajduje się na parterze, a w jej skład wchodzą:-Salon z wyjściem na balkon-Sypialnia-Kuchnia z jada...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

357 000 PLN (9 395 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15890667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27882878 15890667 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Sławacinek Stary, nieopodal Białej Podlaskiej.Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (2MRU) - ustala się podstawowe przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

169 000 PLN (168 zł/m2)

-
-
1006 m2
-