• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 425

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15519782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20369783 15519782 Oferujemy na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym. Składający się z piwnicy, parteru, piętra i strychu.Główne wymiary działki 46 x 175. Służebność przejazdu po działce. Zapraszam na prezentację.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezenta...

Zamość (Lubelskie, gm. Zamość)

299 000 PLN (1 759 zł/m2)

4
2
170 m2
1990
14933627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5037403 14933627 Szukasz wyjątkowej działki? Innej niż wszystkie? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam przepiękną, klimatyczną działkę budowlaną w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko miasta. Działka znajduje się w Dębowcu, zaledwie 10 minut drogi od Zamościa, ...

Dębowiec (Lubelskie, gm. Skierbieszów)

138 000 PLN (91 zł/m2)

-
-
1509 m2
-
15605815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 22313758 15605815 Oferujemy na sprzedaż piękną działkę w malowniczej okolicy składającą się z części mieszkalnej, zabudowanej starym domem drewnianym, budynkiem gospodarczym przerobionym na mieszkalny, stodołą.Pierwsze zdjęcie to wizualizacja.Około 60 procent działki...

Grabówki (Lubelskie, gm. Wąwolnica)

358 000 PLN (35 zł/m2)

-
-
10110 m2
-
15848770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26947643 15848770 Inwestycja z gotowym projektem i pozwoleniem – Łubcze, woj. lubelskieNa sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o ponadprzeciętnym potencjale – budynek po byłej Szkole Podstawowej z projektem rozbudowy i zmianą sposobu użytkowania na dom opieki dla osób s...

Łubcze (Lubelskie, gm. Jarczów)

1 320 000 PLN (812 zł/m2)

11
-
1625 m2
1991
15361606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16823334 15361606 Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji: + w pobliżu historycznego parku z pałacem + w pobliżu centrum handlowego: Galeria Zielona, Kaufland, restauracje, inne sklepy + c...

Puławy (Lubelskie, gm. Puławy)

350 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
49 m2
1973
15850509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998147 15850509 STAROSTA LUBELSKI REPREZENTUJĄCY SKARB PAŃSTWA Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE PRZY UL. SPOKOJNEJ 9 ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie ewid...

Niemce (Lubelskie, gm. Niemce)

27 711 PLN (50 zł/m2)

-
-
554 m2
-
15886988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27773309 15886988 3 pokoje + salon 2 piętro dwustronne idealne pod inwestycjęNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łukaszyńskiej, usytuowane na 2 piętrze.Nieruchomość o bardzo praktycznym układzie składa się z:3 oddzielnych pokoi,przestronnego ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

357 000 PLN (5 174 zł/m2)

4
1
69 m2
1980
15580610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21774735 15580610 Możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni. Możliwość zamiany na inne grunty lub budynki w okolicy DZIAŁKA INWESTYCYJNA Międzyleś, gm. TucznaPowierzchnia: 5,1621 ha Cena: 29 PLNm² Nr ew. 3332 Najważniejsze atuty:Wydane warunki zabudowy możliwość...

Międzyleś (Lubelskie, gm. Tuczna)

690 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
51621 m2
-
14303822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23620 14303822 Działka budowlana 4249 m w atrakcyjnej lokalizacji Terespol przy ulicy Wojska Polskiego. Działka z wjazdem o szerokości 16m w dalszej części 35m szerokości - 106-146 m długości.Działka budowlana o powierzchni 4249 m2 położona w Terespolu w atrakcyjne...

Terespol (Lubelskie, gm. Terespol)

259 000 PLN (61 zł/m2)

-
-
4249 m2
-