• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Działki na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 685

15890667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27882878 15890667 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Sławacinek Stary, nieopodal Białej Podlaskiej.Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (2MRU) - ustala się podstawowe przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

169 000 PLN (168 zł/m2)

-
-
1006 m2
-
15852485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27033355 15852485 Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy Cicibór Duży osiedle RELAXOferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek mieszkalny jednorodzinny parterowy o powierzchni użytkowej 110 m², zlokalizowany w miejscowości Cicibór Duży, na kameralnym i spokojnym osiedlu...

Cicibór Duży (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

790 000 PLN (988 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15777714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25736493 15777714 Marzysz o miejscu, gdzie dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a kończy widokiem zachodu słońca odbijającego się w tafli wody?W zielonej, spokojnej części Janowa Lubelskiego - Ruda - czeka przestrzeń, w której codzienność zwalnia.Na sprzedaż oferuję malo...

Ruda (Lubelskie, gm. Janów Lubelski)

988 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
8200 m2
-
15787621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25931507 15787621 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych (1250 m2 każda) , położonych w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w gminie Mełgiew - w miejscowości Krępiec, przy ul. Olimpijczyków . To propozycja ski...

Krępiec (Lubelskie, gm. Mełgiew)

289 000 PLN

-
-
1250 m2
-
15778731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25756249 15778731 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Czosnówka, nieopodal Białej Podlaskiej.Mamy do wyboru 14 opcji od 980m2 do 1750m2, 6 zostało już sprzedanych.Wodociąg i kanalizacja są przy drodze asfaltowej, a wniosek o przyłącze prąd...

Czosnówka (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

114 000 PLN (116 zł/m2)

-
-
980 m2
-
15890132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27871986 15890132 Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną, zlokalizowaną w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Lublina - na Węglinie, przy ul. Gołębiej . Prezentowana działka o powierzchni 3249 m² usytuowana jest w pierwszej l...

Lublin (Lublin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 798 500 PLN

-
-
3250 m2
-
15887846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27795681 15887846 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową, malowniczo położoną w miejscowości Wojszyn, w gminie Janowiec. Prezentowana działka o imponującej powierzchni całkowitej 15 664 m² usytuowana jest w pierwszej ...

Wojszyn (Lubelskie, gm. Janowiec)

629 000 PLN

-
-
15000 m2
-
15787291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 25924050 15787291 Zapraszam Państwa do miejscowości Gułów położonej w gminie Adamów.Ta malownicza wieś z bogatą historią, znajduje się na lubelszczyźnie w powiecie łukowskim. Przepływa przez nią rzeka Motwica i rozciąga się rozległy Las Gułowski. Tu posiadamy do spr...

Gułów (Lubelskie, gm. Adamów)

190 000 PLN

-
-
6700 m2
-
15850509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998147 15850509 STAROSTA LUBELSKI REPREZENTUJĄCY SKARB PAŃSTWA Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE PRZY UL. SPOKOJNEJ 9 ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie ewid...

Niemce (Lubelskie, gm. Niemce)

27 711 PLN (50 zł/m2)

-
-
554 m2
-
15890008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27867247 15890008 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Wilkołaz Dolny, gm. Wilkołaz, powiat kraśnicki. Nieruchomość została objęta decyzją podziałową, w wyniku której wydzielono trzy działki o regularnym kształcie i bezpośrednim dostępie do...

Wilkołaz Dolny (Lubelskie, gm. Wilkołaz)

99 000 PLN

-
-
980 m2
-
15890009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27867248 15890009 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Wilkołaz Dolny, gm. Wilkołaz, powiat kraśnicki. Nieruchomość została objęta decyzją podziałową, w wyniku której wydzielono trzy działki o regularnym kształcie i bezpośrednim dostępie do...

Wilkołaz Dolny (Lubelskie, gm. Wilkołaz)

229 000 PLN

-
-
2889 m2
-
15879346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27613311 15879346 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Sławacinek Stary, nieopodal Białej Podlaskiej.Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (2MRU) - ustala się podstawowe przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

169 000 PLN (168 zł/m2)

-
-
1006 m2
-