• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie Lublin

Znalezionych ofert: 435

15795697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26102027 15795697 Na sprzedaż obiekt handlowo magazynowy z placem wystawienniczo-składowyn zlokalizowany w Lublinie w dzielnicy Bronowice. Bardzo dobra lokalizacja - pierwsza linia zabudowy, 3,5 km od centrum Lublina, 6,5 km od obwodnicy. Obiekt składa się z dział...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

7 900 000 PLN (9 576 zł/m2)

11
-
825 m2
-
15530028 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 20600901 15530028 Do wynajęcia powierzchnia magazynowa klasy A, w parku logistycznym, dostępna od 08.2025. Dostępne powierzchnie od 5600 - 33000 m2 - Wysokość 10 m, - Posadzka niepylna o nośności 5 tm2, - Doki rozładunkowe i brama z poziomu 0, - Miejsca parkingowe, -...

Lublin (Zadębie) (Lubelskie, gm. Lublin)

109 000 PLN (19 zł/m2)

11
-
5697 m2
-
14529218 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 139096 14529218 Lokal o pow. 300 m2 w budynku biurowym w dzielnicy Bronowice. Budynek w standardzie A oferuje: centralne ogrzewanie, klimatyzację, wentylację, alarm, czujniki ruchu, alarm przeciwpożarowy, czujniki dymu, łącze światłowodowe, okablowanie: elektryczne...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

16 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
300 m2
-
15796221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26113452 15796221 do wynajęcia obiekt handlowo magazynowy z placem wystawienniczo-składowyn zlokalizowany w Lublinie w dzielnicy Bronowice. Bardzo dobra lokalizacja - pierwsza linia zabudowy, 3,5 km od centrum Lublina, 6,5 km od obwodnicy. Obiekt składa się z dzia...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

55 000 PLN (67 zł/m2)

11
-
825 m2
-
15780722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25811830 15780722 Na sprzedaż lokal użytkowy zaadaptowany na mieszkanie 2 pokoje, suterena, pow. - 43,81 m 2 + pomieszczenie gospodarcze 2,6 m² + piwnica 3,11 m 2 Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 43,81 m², zlokalizowany w ...

Lublin (Czuby południowe) (Lubelskie, gm. Lublin)

280 000 PLN (6 512 zł/m2)

11
-
43 m2
-
15758983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25335044 15758983 Na sprzedaż Hala magazynowa o pow. ok 2000 m 2 Budynek położony na działce 7572 m 2 Budynek murowany ok 2000 m 2 , Duży plac manewrowy, Parking, 7 bramy poziom 0, Posadzka niepylna i kostka brukowa Działka utwardzona, W MPZP teren usługowo p...

Lublin (Felin) (Lubelskie, gm. Lublin)

7 000 000 PLN (3 500 zł/m2)

11
-
2000 m2
-
15712029 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24414256 15712029 Lokal w nowoczesnym biurowcu przy ul. Mełgiewskiej - wolna pow. biurowa 46 m2 Biuro klimatyzowane, w pełni wyposażone, toalety, pomieszczenie socjalne, recepcja. Idealne na siedzibę firmy, Wysokość 3 m, obiekt ogrodzony, chroniony. Cena - 8 eurom2...

Lublin (Hajdów) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 600 PLN (35 zł/m2)

11
-
46 m2
-
15711006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 24390738 15711006 Na sprzedaż obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem socjalnym o łącznej pow. 12645 m 2 . Obiekt zlokalizowany w Lublinie w dzielnicy Zadębie na działce o pow. 14973 m 2 . W MPZP oznaczonej symbolem AG - z podstawowym przeznaczeniem grunt&a...

Lublin (Zadębie) (Lubelskie, gm. Lublin)

14 000 000 PLN (1 107 zł/m2)

11
-
12645 m2
-
15370522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 17017568 15370522 Do wynajęcia hale produkcyjno-magazynowe o pow. od 1161 m2 - 5960 m2 Hala 5960 m2 Hala stalowa czteronawowa, na siatce słupów stalowych 18*12m, dźwigary stalowe, Dach - płyty warstwowe dachowe, Ściany do wysokości okien murowane, wyżej ...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

95 500 PLN (16 zł/m2)

11
-
5960 m2
-
14620413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2918313 14620413 Lokal o powierzchni ok 150m2, zaplecze socjalne. 2 niezależne wejścia, Odbiór sanepidu, Przystosowany do produkcji spożywczej, Odbiór HACAiP, Budynek widoczny z ulicy Loka...

Lublin (Zadębie) (Lubelskie, gm. Lublin)

7 000 PLN (47 zł/m2)

11
-
150 m2
-
14147311 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 104230 14147311 Do wyjęcia lokal biurowy o powierzchni ok 21 m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku biurowo magazynowym, Standard bardzo dobry. Przed budynkiem parking. Cena 38 PLNm2 Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo...

Lublin (Hajdów) (Lubelskie, gm. Lublin)

800 PLN (38 zł/m2)

11
-
21 m2
-
14147268 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 104224 14147268 Do wynajęcia pokój biurowy o pow ok 16 m2, na I piętrze, w budynku biurowym. Ogrzewanie miejskie. Parking przed budynkiem. Możliwość zawieszenia reklamy przed wejściem, Cena 500 PLN netto Opis oferty zawarty na stronie internetowej ...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)