• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie Lublin

Znalezionych ofert: 435

15870939 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 27447555 15870939 Do wynajęcia plac na Czechowie, przy ul. Choiny, przy Biedronce, o powierzchni 20 mkw., możliwość doprowadzenia prądu, postawienia pawilonu, korzystania z wc. Dobre miejsce na róznego rodzaju handel, działalność. Oferta dostępna WYŁĄCZNIE za pośr...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
20 m2
-
15870542 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27429710 15870542 Do wynajęcia w Lublinie, na Bronowicach, lokal w biurowcu o powierzchni ok. 40 mkw. na Ii piętrze. Lokal przystosowany jest pod działalność biurową.  Łazienka z wc na korytarzu do użytku wspólnego z innymi najemcami.  Cena netto najmu obejmuje czynsz...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 400 PLN (35 zł/m2)

3
-
40 m2
1975
15870534 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27429712 15870534 Do wynajęcia w Lublinie, na Bronowicach, lokal w biurowcu o powierzchni ok. 26 mkw. na I piętrze. Lokal przystosowany jest pod działalność biurową. Meble widoczne na zdjęciu nie wchodzą w skład wyposażenia lokalu, ale istnieje możliwość wypożyczenia ...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

962 PLN (37 zł/m2)

1
-
26 m2
1975
15870536 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27429713 15870536 Do wynajęcia w Lublinie, na Bronowicach, lokal w biurowcu o powierzchni ok. 14 mkw. Lokal przystosowany jest pod działalność biurową. Łazienka z wc na korytarzu do użytku wspólnego z innymi najemcami. Cena netto najmu obejmuje czynsz najmu (37 złmk...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

518 PLN (37 zł/m2)

1
-
14 m2
1975
15870179 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27422326 15870179 Hala magazynowa o pow.976 m 2 położona na działce 2200 m2 Obiekt magazynowy Wymiary hali - ok 13,572 m Wysokość składowania - 7 m, 2 bramy poziom 0, 44m Posadzka niepylna, Ogrzewanie gazowe, Doświetlenie światłem dziennym - świetlik w dachu, Plac m...

Lublin (Zadębie) (Lubelskie, gm. Lublin)

24 000 PLN (25 zł/m2)

11
-
976 m2
-
15869316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27406217 15869316 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w prestiżowej i spokojnej części Lublina przy ul. Laury. Prezentowana nieruchomość o imponującej powierzc...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

1 899 000 PLN

-
-
2766 m2
-
15867340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27343934 15867340 Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę działki budowlanej, zlokalizowanej w prestiżowej i niezwykle spokojnej dzielnicy Lublina - Woli Sławińskiej. Prezentowana nieruchomość o ...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

649 000 PLN

-
-
358 m2
-
15326159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 15865621 15326159 Prezentowana nieruchomość o powierzchni 1000 , 850 oraz 900 m² położona jest w granicach administracyjnych Lublina (woj. lubelskie), w obszarze objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Zgodnie z jego zapisami działka prze...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

339 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15848315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26935372 15848315 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 8809 m², zlokalizowany przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Lublina - al. Spółdzielczości Pracy. To idealn...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

2 267 500 PLN

-
-
3817 m2
-
15866818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom przy Bliskiej 27329214 15866818 Oferta dotyczy sprzedaży domu nr 2 - w zabudowie szeregowej.Ostatni dostępny domWażne terminy:- budowa rozpoczęta.- pozwolenie na budowę - decyzja pozytywna wydana październik br.- uzyskanie pozwolenia na użytkowanie koniec 2026 roku.Informacje o nie...

Lublin (Szerokie) (Lubelskie, gm. Lublin)

797 000 PLN (10 218 zł/m2)

5
2
78 m2
2026
15857901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Miejsce postojowe w cenie mieszkania 27134966 15857901 Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCCCena zawiera:Miejsce postojowe w hali garażowej - 30 000 złotychSmart Home Gold,Do zaoferowania mam czteropokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 37,22 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy ul. Zemborzyckiej  N...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

455 773 PLN (12 318 zł/m2)

2
1
37 m2
2027
15866232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy segment przy Goździkowejjj 27316373 15866232 Funkcjonalny segment z ogródkiem - gotowy na Twoją historię!Segmentu o powierzchni użytkowej 129 m2 z garażem w bryle budynku.Dostępne są również segmenty o innych powierzchniach - zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty.Zewnętrzne miejsce postojowe - c...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 055 000 PLN (8 178 zł/m2)

5
2
129 m2
2026