• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie Lublin

Znalezionych ofert: 435

15857901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Miejsce postojowe w cenie mieszkania 27134966 15857901 Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCCCena zawiera:Miejsce postojowe w hali garażowej - 30 000 złotychSmart Home Gold,Do zaoferowania mam czteropokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 37,22 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy ul. Zemborzyckiej  N...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

455 773 PLN (12 318 zł/m2)

2
1
37 m2
2027
15866232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy segment przy Goździkowejjj 27316373 15866232 Funkcjonalny segment z ogródkiem - gotowy na Twoją historię!Segmentu o powierzchni użytkowej 129 m2 z garażem w bryle budynku.Dostępne są również segmenty o innych powierzchniach - zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty.Zewnętrzne miejsce postojowe - c...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 055 000 PLN (8 178 zł/m2)

5
2
129 m2
2026
15846515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe mieszkanie na Czechowie 26888224 15846515 Nowe mieszkanie z podwójnym garażem w cenie na Czechowie -inwestycji realizowana przy ul. ZelwerowiczaMieszkanie nr KB2 o powierzchni 69,15 mkw, składa się z:salonu z aneksem kuchennym o pow. ok. 33,76  mkw. z wyjściem na balkon.sypialnia 11,64 mkw.s...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

745 000 PLN (10 797 zł/m2)

3
1
69 m2
2025
15846513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie przy Olimpie 26888221 15846513 Kupujący nie płaci prowizji.Do zaoferowania mam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 41,93 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy Alei Spółdzielczości Pracy.Ostatnie mieszkanie o powierzchni do 45 mkw. znajdujące się na wyższej kondygnacji.Na pow...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

535 000 PLN (13 049 zł/m2)

2
1
41 m2
2026
15846512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na koniec 2025 roku 26888220 15846512 Tylko Teraz! SUPER Oferta!Przedstawiam wyjątkową ofertę - oferta dotyczy mieszkania.nr 44 - 3 -pokojowego o powierzchni 54,24 m2Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCCZakup bezpośrednio od deweloperaMam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji...

Lublin (Dziesiąta) (Lubelskie, gm. Lublin)

541 858 PLN (10 034 zł/m2)

3
1
54 m2
2025
15846430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkania gotowe do odbioru 26887372 15846430 Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na piętrze 3 inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego.Mieszkanie nr B1.1.12 o powierzchni 43,09 mkw, składa się z:salonu z aneksem k...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

472 017 PLN (10 977 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15858492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie wykończone pod klucz 27150041 15858492 Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCCZdjęcia przedstawiają realny stan wykończenia.Do zaoferowania mamy wykończone pod klucz, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 63,16 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej.Dostępne jest j...

Lublin (Szerokie) (Lubelskie, gm. Lublin)

808 448 PLN (12 833 zł/m2)

3
1
63 m2
2025
15811884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26444112 15811884 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA PRYWATNA SKIEROWANA BEZPOŚREDNIO DO KUPUJĄCEGO.POŚREDNIKOM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!!Sprzedam lokal użytkowy w centrum Lublina przy ulicy Narutowicza 36. Lokal w suterenie. Wejście bezpośrednie do lokal...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

330 000 PLN (6 000 zł/m2)

4
-
55 m2
-
15857904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Miejsce postojowe w cenie 27134968 15857904 Super ofertaKupujący nie płaci prowizji i podatku PCCDodatkowe produkty zawarte w cenie:Miejsce postojowe w hali garażowejPakiet Smart Home GoldDo zaoferowania mam czteropokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 37,22 mkw. zlokalizowany w Lublinie pr...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

455 773 PLN (12 318 zł/m2)

2
1
37 m2
2028
15857821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Bronowice 27133578 15857821 Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCCMam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 58,42 mkw.salon o powierzchni ok  23,94 mkw. z wyjściem na balkonsypialnia pow. 9,...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

601 726 PLN (10 375 zł/m2)

3
1
58 m2
2026
15770625 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25558326 15770625 Do wynajęcia Lokal biurowy o pow. 30 m 2 Lokal zlokalizowany na 1 piętrze w biurowcu przy ul. Turystycznej. Przed budynkiem parking, Dostępny od 15.10.2025 Cena 35 PLN m2 Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo...

Lublin (Zadębie) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 050 PLN (35 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15137083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10701464 15137083 Do wynajęcia powierzchnie biurowe w biurowcu po generalnym remoncie. Lokale znajdują się na 1 piętrze, powierzchnia 456 m2, 20 pokoi i 2 toalety, Lokal wykończony w wysokim standardzie, Pomieszczenia klimatyzowane, Parking, Teren chroniony i monito...

Lublin (Zadębie) (Lubelskie, gm. Lublin)

15 960 PLN (35 zł/m2)

11
-
456 m2
-