• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

na wynajem Lubelskie Lublin

Znalezionych ofert: 118

15877296 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27565192 15877296 Prezentujemy Państwu pomieszczenie biurowe 66 mkw., wraz z magazynem 96 mkw., składającego z 3 pomieszczeń, znajduje się przy obiekcie duży parking, wjazd od ul. Puławskiej. Cicha i spokojna okolica. Do ceny trzeba doliczyć VAT oraz opłaty licznikowe...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

3 000 PLN (19 zł/m2)

11
-
162 m2
1990
15876462 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27538919 15876462 Do wynajęcia polowa piętra (II piętro) o pow. całkowitej 180 mkw., w lokalu użytkowym w Lublinie, zaprojektowanym specjalnie pod działalność biurowo-usługową, przy ul. Wojciechowskiej, w nowym budynku. Na piętrze znajduje się: - 4 pokoi biurowych o p...

Lublin (Konstantynów) (Lubelskie, gm. Lublin)

10 000 PLN (56 zł/m2)

8
-
180 m2
2015
15876467 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538930 15876467 Oferta najmu powierzchni biurowej w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie przy ul. Dolnej 3 Maja. Szczegóły oferty: Powierzchnia rozliczeniowa brutto: 22,58 m2 Lokalizacja: centrum miasta Standard wykończenia: wysoki, klimat...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 219 PLN (55 zł/m2)

11
-
22 m2
2011
15876457 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538925 15876457 Oferta najmu powierzchni biurowej w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie przy ul. Dolnej 3 Maja. Szczegóły oferty: Powierzchnia rozliczeniowa brutto: 16,46 m2 Lokalizacja: centrum miasta Standard wykończenia: wysoki, klimat...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

954 PLN (60 zł/m2)

11
-
16 m2
2011
15876459 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538924 15876459 Oferta najmu powierzchni biurowej w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie przy ul. Dolnej 3 Maja. Szczegóły oferty: Powierzchnia rozliczeniowa brutto: 30,93 m2 Lokalizacja: centrum miasta Standard wykończenia: wysoki, klimat...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 793 PLN (60 zł/m2)

11
-
30 m2
2011
15876468 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27538914 15876468 Mieszkanie do wynajęcia w Lublinie w centrum przy ul. Orlej, 2-pokojowe (rozkładowe) o powierzchni 40 mkw., na I piętrze, w niskiej zabudowie. Mieszkanie zadbane, łazienka i kuchnia po remoncie, umeblowane i wyposażone. Łazienka i wc razem. Balkon....

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 800 PLN (45 zł/m2)

2
1
40 m2
1974
15876461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538926 15876461 Oferta najmu powierzchni biurowej w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie przy ul. Dolnej 3 Maja. Szczegóły oferty: Powierzchnia rozliczeniowa brutto 18,38 m2 wraz z salą konferencyjną o pow. brutto 21,91 m2 - razem 40,29 m2 L...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 933 PLN (48 zł/m2)

11
-
40 m2
2011
15876469 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538921 15876469 Oferta najmu powierzchni biurowych w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie przy ul. Dolnej 3 Maja. Szczegóły oferty: Powierzchnia rozliczeniowa lokali brutto:148 m2 Lokalizacja: centrum miasta Standard wykończenia: wysoki, k...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

8 982 PLN (61 zł/m2)

11
-
148 m2
2011
15876465 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538928 15876465 Oferta najmu powierzchni biurowej w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie przy ul. Dolnej 3 Maja. Szczegóły oferty: Powierzchnia rozliczeniowa brutto: 23,85 m2 Lokalizacja: centrum miasta Standard wykończenia: wysoki, klimat...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 407 PLN (61 zł/m2)

11
-
23 m2
2011
15876463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538927 15876463 Oferta najmu powierzchni biurowej w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie przy ul. Dolnej 3 Maja. Szczegóły oferty: Powierzchnia rozliczeniowa brutto: 23.53 m2 Lokalizacja: centrum miasta Standard wykończenia: wysoki, klimat...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 364 PLN (59 zł/m2)

11
-
23 m2
2011
14844917 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 3192470 14844917 Do wynajęcia hala o pow. ok 500 m2 Teren ogrodzony i monitorowany, plac manewrowy utwardzony kostką. Budynek 1000 m2 z płyty warstwowej, podzielony na dwie części po 500 m2. 2 bramy poziom 0 - 3,63,8 m Wysokość 4 - 5,5 m Częściowo ogrzewany, Pos...

Lublin (Felin) (Lubelskie, gm. Lublin)

11 750 PLN (24 zł/m2)

11
-
500 m2
-
14516882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 137814 14516882 Do wynajęcia hala magazynowo produkcyjna o pow. 932 m2 Wysokość 6 m, Posadzka niepylna, Brama poziom 0, 44,5 m Doświetlenie światłem dziennym Wymiary ok 1947 m, Ogrzewanie gazowe, Cena 28 PLNm2 Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządza...

Lublin (Zadębie) (Lubelskie, gm. Lublin)

26 100 PLN (28 zł/m2)

11
-
932 m2
-