• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Działki na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 686

15787621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25931507 15787621 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych (1250 m2 każda) , położonych w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w gminie Mełgiew - w miejscowości Krępiec, przy ul. Olimpijczyków . To propozycja ski...

Krępiec (Lubelskie, gm. Mełgiew)

275 000 PLN

-
-
1250 m2
-
15787291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 25924050 15787291 Zapraszam Państwa do miejscowości Gułów położonej w gminie Adamów.Ta malownicza wieś z bogatą historią, znajduje się na lubelszczyźnie w powiecie łukowskim. Przepływa przez nią rzeka Motwica i rozciąga się rozległy Las Gułowski. Tu posiadamy do spr...

Gułów (Lubelskie, gm. Adamów)

190 000 PLN

-
-
6700 m2
-
15850509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998147 15850509 STAROSTA LUBELSKI REPREZENTUJĄCY SKARB PAŃSTWA Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE PRZY UL. SPOKOJNEJ 9 ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie ewid...

Niemce (Lubelskie, gm. Niemce)

27 711 PLN (50 zł/m2)

-
-
554 m2
-
15882558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27668838 15882558 Do sprzedania grunt inwestycyjny o powierzchni 7 366 mkw., położony w miejscowości Kurów, tuż przy trasie ekspresowej S12S17. Działka znajduje się w odległości około 600 metrów od wjazduzjazdu z trasy, co zapewnia łatwy dostęp do głównych dróg komuni...

Kurów (Lubelskie, gm. Kurów)

667 500 PLN (91 zł/m2)

-
-
7366 m2
-
15875085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27525505 15875085 Na sprzedaż oferujemy nieruchomość położoną w Trawnikach, w spokojnej i malowniczej okolicy, z dala od zgiełku miast. Działka znajduje się w rejonie oznaczonym w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem RM.Najważniejsze informację: Działka ...

Trawniki (Lubelskie, gm. Trawniki)

199 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15872642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27499413 15872642 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni aż 4500 m² w samym sercu Dominowa w gminie Mełgiew.Atuty nieruchomości: Wymiar działki: Działka o wymiarach 22x194 m, co zapewnia dużą przestronność i elastyczność przy planowaniu inwestycji ora...

Dominów (Lubelskie, gm. Mełgiew)

299 000 PLN

-
-
4500 m2
-
15875137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27525570 15875137 Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę rolno-budowlaną położoną w malowniczych Klinach, w gminie Głusk. To idealne miejsce dla każdego, kto marzy o stworzeniu swojego wymarzonego domu w spokojnej i zielonej okolicy, z jednoczesnym bł...

Kliny (Lubelskie, gm. Głusk)

190 000 PLN

-
-
6396 m2
-
15872666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27499447 15872666 Oferta dotyczy działki o powierzchni 1200 m², położona w gminie Mełgiew w miejscowości ŻURAWNIKI – w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Szukasz miejsca pod wymarzony dom lub inwestycję w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem...

Żurawniki (Lubelskie, gm. Mełgiew)

119 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15893176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27902922 15893176 Oferta sprzedaży działki budowlanej w Dominowie ul. Platynowa pow. 1500 m Podstawowe informacje: - Powierzchnia działki: 1500 m - Cena: do negocjacji (z możliwością atrakcyjnych ustaleń) - Lokalizacja: Dominów gm. Głusk - Dostęp: utwardzony dojazd...

Dominów (Lubelskie, gm. Głusk)

377 000 PLN (251 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15870940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27447557 15870940 Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 3 459 m, z szerokością 32 metrów, położona w malowniczym Łuszczowie Pierwszym. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do natury i jednocześnie blis...

Łuszczów Pierwszy (Lubelskie, gm. Wólka)

320 000 PLN (93 zł/m2)

-
-
3459 m2
-
15891056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27885812 15891056 Przedstawiamy ofertę sprzedaży siedliska z domem o pow. 80 m2 i zabudowaniami gospodarczymi, na działce o powierzchni 5181 m, usytuowanego w malowniczej miejscowości Siennica Różana - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji pod Krasnymstawem. To i...

Siennica Różana (Lubelskie, gm. Siennica Różana)

289 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
5818 m2
-
15891053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885819 15891053 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1373  m położona w Jastkowie - jednej z najpopularniejszych lokalizacji pod Lublinem.  Opis nieruchomości: - Lokalizacja: Jastków gm. Jastków- Powierzchnia działki: 1373 m - Zabudowa zagrodowa wolnostojąca z dopus...

Jastków (Lubelskie, gm. Jastków)

260 000 PLN (189 zł/m2)

-
-
1373 m2
-